3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Дата: 02.12.2020 09:01

Фото без описуВідзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми. Адже всі ми рівні перед Богом. Ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що вони потребують допомоги і уваги.

Люди  з обмеженими можливостями – це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. Практика показує, що ці люди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох.

Тож щиро бажаємо міцного здоров’я, уваги, шани, витримки, мужності, оптимізму, віри, щастя і достатку у ваших оселях.