Оголошення про земельні торги

Дата: 22.01.2021 14:00

26 лютого 2021 року, о 12.00 в великому залі адмінбудинку селища Попільні відбудуться земельні торги у формі аукціону.

Детальна інформація про лоти виставлені на торги за посиланнями

або за телефоном  096-296-28-18 (Начальник відділу земельних торгів Форманюк Микола Віталійович).

ТБ «Житомирські торги» 10003, м. Житомир, Богунський район, вул. Лесі Українки, 33.

Товарна біржа «Житомирські торги»

Перелік документів,

які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі аукціону

з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення

• Учасник – юридична особа

1. Заява про участь в земельних торгах у формі аукціону встановленого зразка (наказ Мінагрополітики № 580 від 25.09.12 р.).
  2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма), в якому повинно бути вказано, що основним видом діяльності є ведення сільськогосподарського виробництва.
  3. Нотаріально або за підписом та печаткою керівника посвідчена копія статуту (положення).
  4. Свідоцтво платника податку на додану вартість (при наявності).
  5. Документ, що підтверджує повноваження представника юридичної особи (оригінал рішення про призначення керівника та копія, завірена печаткою та підписом або довіреність для уповноваженої особи).
  6. Документ, що підтверджує особу представника юридичної особи (паспорт).
  7. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків представника юридичної особи.
  8. Оригінал протоколу (рішення) про надання згоди на придбання лоту,
  9. Довідка про банківські та інші реквізити підприємства.
  10. Оригінал або копія платіжного доручення про перерахування реєстраційного внеску, засвідчена печаткою та підписом.
  11. Оригінал або копія платіжного доручення про перерахування гарантійного внеску. засвідчена печаткою та підписом.

• Учасник – фізична особа (суб’єкт підприємницької діяльності)

3. Свідоцтво платника податку на додану вартість (при наявності).
  4. Документ, що підтверджує особу (паспорт).
  5. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків представника юридичної особи.
  6. Довідка банківської установи про реквізити поточного рахунку.
  7. Оригінал або копія платіжного доручення про перерахування реєстраційного внеску, засвідчена печаткою та підписом.
  8. Оригінал або копія платіжного доручення про перерахування гарантійного внеску.

• Учасник – фізична особа

2. Документ, що підтверджує особу (паспорт).
  3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків представника юридичної особи.
  4. Нотаріально посвідчена згода подружжя на участь в земельних торгах та придбання лоту, копія свідоцтва про шлюб (якщо фізична особа одружена).
  5. Довідка банківської установи про реквізити поточного рахунку.
  6. Оригінал або копія платіжного доручення про перерахування реєстраційного внеску, засвідчена печаткою та підписом.
  7. Оригінал або копія платіжного доручення про перерахування гарантійного внеску.

За наявності подати один з підтверджуючих документів, що фізична особа пов’язана з веденням товарного сільськогосподарського виробництва:

• диплом про наявність освіти сільськогосподарського напряму;
  • виписка з трудової книжки;
  • довідку з місця роботи (діяльність підприємства, установи повинна бути повязана із сільським господарством);

інший документ, що підтверджує те, що особа займається веденням сільськогосподарського виробництва.

Номер лота

Кадастровий номер

Площа (га)

Цільове призначення