Про скликання третьої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 29.01.2021 16:54

Підписано розпорядження селищного голови про скликання третьої сесії Попільнянської селищної ради, яка відбудеться 12 лютого 2021 року о 10 годині у великій залі адмінприміщення.

На порядок денний сесії виносяться питання:

1. Про звіт комунального підприємства «Гарант» про роботу у 2020 році.

2. Про затвердження  комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території Попільнянської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки.

3. Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 – 2025 роки.

4. Про затвердження Програми профілактики злочинності у Попільнянській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

5. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги населенню Попільнянської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

6. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають  на території Попільнянської селищної  територіальної громади,  на приміських маршрутах загального користування залізничним транспортом на 2021 рік.

7. Про затвердження Програми призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021-2023 роки.

8. Про затвердження Програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів зору на 2021-2023 роки.

9. Про затвердження Положення про відділ освіти Попільнянської селищної ради.

10. Про наділення повноваженнями виконавця з капітального будівництва, реконструкції та реставрації.

11. Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

12. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

13. Про передачу адмінбудівлі в оперативне управління.

14. Про передачу адміністративного будинку та господарських будівель в господарське відання комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг Попільнянської селищної ради.

15. Про реорганізацію комунальних підприємств.

16. Про надання дозволу на розроблення Детального плану територій земельних ділянок.

17. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки.

18. Про підтримку звернення Станишівської сільської ради.

19.    Про звернення депутатів Попільнянської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів на тепло та електроенергію.

20. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

21. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

22. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

23. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (земельних часток (паїв)) з метою передачі у власність.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

26. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки.

27. Про поновлення договорів оренди на земельні ділянки.

28. Про надання згоди  на передачу земельної ділянки у суборенду.

29. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

30. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

31. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність громадянину власнику земельної частки (паю).

33. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в постійне користування.

36. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки що перебуває в постійному користуванні.

37. Про надання дозволу на виготовлення нормативно грошової оцінки.

38. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку.

39. Про внесення змін до рішень ради.

40. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.