Про скликання четвертої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 26.02.2021 13:30

Селищний голова підписав розпорядження про скликання третьої сесії Попільнянської селищної ради, яка відбудеться 12 лютого 2021 року о 10 годині у великій залі адмінприміщення.

На порядок денний сесії виносяться питання:

1. Про роботу комунального некомерційного підприємства «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Попільнянської селищної територіальної громади за 2020 рік.

3. Про затвердження Програми оздоровлення  та відпочинку дітей на 2021-2023 роки у Попільнянській селищній територіальній громаді.

4. Про затвердження Програми організації харчування дітей дошкільного та шкільного віку у закладах освіти Попільнянської селищної ради на 2021-2024 роки.

5. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Попільяннської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки.

6. Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Попільнянська аптека» Попільнянської селищної ради.

7. Про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Попільнянської селищної ради на 2021-2025 роки.

8. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

9. Про делегування повноважень КП «Гарант».

10. Про згоду на укладення договору про міжмуніципальне співробітництво.

11. Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

13. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

14. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельної частки (паю)) з метою передачі у власність.

15. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

16. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

17. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

18. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та обєднання земельних ділянок.

19. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в  користування на умовах оренди.

20. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо  інвентаризації земельних ділянок

21. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

22. Про внесення змін до рішень ради.

23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  з метою передачі у власність Петровчуку В.П, Пекарєву І.Ю., Грибу М.Д., Рибачику І.П., Мартиненко С.В., Мартиненку А.І., Мартиненку Д.А., Дорощук Н.А., Баляр Н.І., Бєгунову А.А., Бєгуновій О.О., Остапенко І.М., Корсуковій      Ю.С.

24. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  з метою передачі у власність Бендюкову Є.С.,  Чопівському М.В., Надводнюк І.І., Королю І.І., Загребельному С.В., Журахівському О.Б.