Відбулася четверта сесія VIII скликання Попільнянської селищної ради

Дата: 15.03.2021 11:56

На черговій 4 сесії VIII скликання Попільнянської селищної ради, яка відбулася 12 березня 2021 року, було розглянуто 34 питання порядку денного.

Депутати заслухали звіт про роботу КНП Попільнянський центр ПМСД (Венгер С.І., головний лікар), звіт про роботу комунальної аптеки (Матат І.К., завідуюча аптекою), а також звіт про виконання бюджету громади за 2020 рік (Кащук О.Б., начальник відділу фінансів, економічного розвитку).

Затверджено програми, які стосуються оздоровлення та відпочинку дітей,організації харчування дітей дошкільного та шкільного віку у закладах освіти, благоустрою населених пунктів громади, розглянуто ряд земельних питань.

Після жвавої дискусії по питанню надання фінансової допомоги комунальній аптеці, було ухвалене позитивне рішення. Сума допомоги в 2021 році складе 300 тис. гривень.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади у визначені законом терміни.