Про відновлення транспортного сполучення.

Дата: 25.03.2021 10:02

За рекомендацією Житомирської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 року відновлено функціонування міських, приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, а також приміського залізничного пасажирського сполучення, за таких умов:

- на регулярних міських автобусних маршрутах – забезпечувати перевезення пасажирів у кількості 50% місць для сидіння передбачених технічною характеристикою транспортного засобу, що визначена на реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

- на регулярних приміських та міжміських автобусних маршрутах  перевезень пасажирів забезпечувати лише в кількості місць для сидіння передбачених технічною характеристикою транспортного засобу, що визначена на реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

- перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.