Володимир Литвин і Микола Рудченко завітали на Попільнянщину

Дата: 01.04.2021 19:20

Фото без описуФото без опису

1 квітня 2021 року до Попільні завітав Володимир Литвин – український політик, голова Верховної Ради України двох скликань і Микола Рудченко – український політик, Народний депутат України двох скликань.

Від Благодійного фонду Литвина «Майбутнє Полісся» для Попільнянської лікарні було передано медичні засоби, зокрема: 2 кисневих концентратори, 20 захисних костюмів, 3 пульсоксиметри та 250 медичних масок.

Володимир Литвин поспілкувався з головним лікарем КНП «Попільнянська лікарня» Лідією Березіною, яка розповіла про стан справ в лікарні, про відкриття відділення з надання допомоги хворим на COVID-19 і подякувала гостям за надану допомогу, таку необхідну в наш час.

Крім того Володимир Литвин і Микола Рудченко відвідали КУ « Ходорківський психоневрологічний інтернат», де передали для потреб підопічних інтернату 100 кг цукру, 100 медичних масок, 10 л антисептика, 3 упаковки одноразових простирадел, 3 упаковки підгузників.

Директор інтернату Юрій Плужник і староста Ходорківського старостинського округу Світлана Ярош висловили глибоку вдячність гостям за надану допомогу.