До уваги бізнесу!

Дата: 30.04.2021 10:30

Державна устапова «Офіс з просування експорту України» у партнерстві з Норвезько- українською торговою палатою (NUCC) запрошує представників агропродовольчого сектору України взяти участь у вебінарі "Норвезький агропродовольчий ринок: виклики та можливості", що відбудеться 12 травня 2021 poкy о 15:00 (за київським часом).

Метою заходу є представления можливостей ринку Королівства Норвегія для українських виробників агропромислової продукції. Ознайомлення з особливостями ринку, основними трендами, регуляторною політикою та вимогами до компаній, що виходять на норвезький ринок.

Місце: онлайн, Zoom

Реєстрація на захід: https://cutt.ly/ZvK6QNW

Кінцевий термін peєcтpaції участі у заході 11 травня 2021 року.

Під час вебінару учасники заходу дізнаються про:

- Торговельний огляд агропродовольчого ринку Норвегії по основним продуктовим категоріям.

- Поточний стан внутрішнього ринку (портрет споживача, тренди на ринку).

- Приклади продуктів в супермаркетах, ціни та пакування.

- Ветеринарні положения, сертифікати та вимоги до компаній, що виходять на норвезький ринок.

- Можливості для українських експортерів агропродовольчої продукції на ринку Норвегіі.

- Огляд Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄABT) та двосторонньої угоди про сільське господарство між Норвегією та Україною.

Робочі мови заходу: англійська та українська. Переклад не передбачаєтъся.

Детальніше про захід: https://cutt.ly/nvK6ciY

Участь у заході безоплатна.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)