Про скликання п`ятої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 14.05.2021 15:51

Підписано розпорядження про скликання п`ятої сесії Попільнянської селищної ради, яка відбудеться 27 травня 2021 року о 10 годині у великій залі адмінприміщення.

На порядок денний сесії виносяться питання:

1. Про затвердження Статуту Попільнянської селищної територіальної громади  Житомирської області в новій редакції.

2. Про затвердження Програми «Питна вода Попільнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки»

3. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги населенню Попільнянської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

4. Про затвердження Програми підтримки військової частини А1486 Збройних сил України на 2021 рік.

5. Про  затвердження  Програми поводження з безпритульними тваринами на території Попільнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

6. Про затвердження Програми громадського здоров’я населення Попільнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

7. Про внесення змін до Програми  соціально-економічного розвитку  Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

8. Про внесення змін до рішення ради від 18.06.2020 №1062 «Про затвердження Програми розвитку Попільнянської ДПІ Бердичівського управління Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків на 2020-2022 роки».

9. Про затвердження старости Паволоцького старостинського округу.

10. Про затвердження на посаду заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

11. Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 25 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

12. Про покладення повноважень у здійсненні державної регуляторної політики.

13. Про прийняття повноважень у сфері державної реєстрації прав, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

14. Про ліквідацію Кривенської гімназії імені Й.В. Юркевича Попільнянської селищної ради Житомирської області.

15. Про внесення змін до бюджету  Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

16. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

17. Про затвердження Статуту КП «Гарант» територіальної громади смт Попільня у новій редакції.

18. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства «Попільнянська аптека».

19. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

20. Про врегулювання окремих питань оренди комунального майна.

21. Про надання дозволу на безоплатну передачу майна.

22. Про купівлю житла.

23. Про затвердження  передавального акту комунального підприємства «Паволоч» територіальної громади села Паволоч.

24. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства «Господар» Кам’янської сільської ради Попільнянського району Житомирської області.

25. Про внесення змін до рішення ради від 07.11.2019року № 941 « Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків  Попільнянської селищної ради».

26. Про надання дозволу на розроблення Детальних планів територій земельних ділянок.

27. Про звернення до територіальних громад.

28. Про звернення депутатів Попільнянської селищної ради до Президента України, Верховної  Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності скасування змін в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання.

29. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

30. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки.

32. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (земельних часток (паїв)) з метою передачі у власність.

33. Про затвердження проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв).

34. Про надання дозволу на розроблення технічних документації із землеустрою щодо поділу  земельних ділянок.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність у розмірі земельної частки (паю).

36. Про надання дозволу на  розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

37. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

38. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

39. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в постійному користуванні ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО РИНКУ.

40. Про надання дозволу на купівлю-продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

41. Про внесення змін до рішень ради.

42. Про поновлення договорів оренди землі.

43. Про прийняття у комунальну власність Попільнянської селищної ради земельних ділянок державної власності.

44. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

45. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки.

46. Про розгляд звернень старост старостинських округів Попільнянської територіальної громади.

47. Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання.