До уваги громадян!

Дата: 19.05.2021 10:37

Приватне сільськогосподарське підприємство «Сокільча» повідомляє, що в період з 20.05.2021 року по 27.05.2021 року на земельних ділянках орендованих підприємством, буде проводитись авіаційний обробіток сільськогосподарських культур пестицидами і агрохімікатами.

Всі роботи по обробітку за межами населеного пункту села Сокільчі та Маркова Волиця будуть  проводитись в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальних висхідних повітряних потоках, а також вдень при температурі повітря не більше 15 градусів.

У період виконання робіт у радіусі 200 метрів від меж ділянок, що обробляються, будуть встановлені попереджувальні написи.

В період обробітку заборонено випасання тварин ближче ніж 1 км від місця обробок та розміщення пасік на відстані ближче ніж 5 км від місць проведення авіаційних обробок сільськогосподарських культур пестицидами на період до 5 діб.