Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 03.06.2021 14:09

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 10.06.2021 р. о 10.00 годині в великій залі адмінприміщення.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1) Про затвердження Плану заходів на 2021-2022 роки щодо реалізації в Попільнянській територіальній громаді першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року.

2) Про затвердження Плану заходів з відзначення 25-ої річниці Конституції України в Попільнянській селищній територіальній громаді.

3) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від  09.04.2021 року № 71 «Про створення комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для  проведення масових спортивних і культурно-видовищних заходів у Попільнянській селищній територіальній громаді».

4) Про погодження режиму роботи об’єкта торгівлі.

5) Про затвердження висновку про підтвердження місця проживання малолітньої дитини Феська А.Р. для тимчасового виїзду за кордон.

6) Про затвердження висновку про підтвердження місця проживання малолітньої дитини Дудка І.М. для тимчасового виїзду за кордон.

7) Про надання Горобей В.М. дозволу на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна,  в якому зареєстровані неповнолітні діти.

8) Про доцільність влаштування малолітньої Бондар М.О. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання.

9) Про надання Вертецькому О.В. дозволу на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна, в якому зареєстрована малолітня дитина.

10) Про надання Рибалкіній Я.В. дозволу на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна, в якому зареєстрована неповнолітня дитина.

11) Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

12) Про визначення відповідальних осіб за забезпечення виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

13) Про створення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Попільнянської селищної територіальної громади.

14) Про затвердження Плану заходів з підготовки об’єктів господарського

комплексу та об’єктів соціальної сфери Попільнянської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року.

15) Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

16) Про встановлення дорожніх знаків.

17) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ради від  15.11.2019 №108 «Про створення архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради  та затвердження Положення про неї».

18) Про надання дозволу (погодження) розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

19) Про надання дозволу на знесення старого аварійного будинку.

20) Про надання матеріальної допомоги.

21) Про квартирний облік.