Про скликання шостої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 16.06.2021 15:43

Підписано розпорядження про скликання шостої сесії Попільнянської селищної ради, яка відбудеться 2 липня 2021 року о 10 годині у великій залі адмінприміщення.

На порядок денний сесії виносяться питання:

1. Про встановлення на території Попільнянської селищної територіальної громади єдиного податку.

2. Про встановлення транспортного податку на території Попільнянської селищної територіальної громади.

3. Про встановлення на території Попільнянської селищної територіальної громади ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

4. Про встановлення на території Попільнянської селищної територіальної громади податку на майно, в частині плати за землю.

5.Про встановлення мінімальної вартості оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Попільнянської селищної територіальної громади.

6. Про встановлення ставки відрахування чистого прибутку.

7. Про встановлення розміру туристичного збору на території Попільнянської селищної територіальної громади.

8. Про встановлення на території Попільнянської селищної територіальної громади акцизного податку.

9. Про затвердження Положення про місцеві ініціативи в Попільнянській селищній територіальній громаді.

10. Про затвердження Положення про консультації з громадськістю в Попільнянській селищній територіальній громаді.

11. Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Попільнянській селищній територіальній громаді.

12. Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, адресованих Попільнянській селищній раді, її виконавчим органам.

13. Про затвердження Положення про громадські слухання в Попільнянській селищній територіальній громаді.

14. Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

15. Про розподіл обов’язків між селищним головою, секретарем ради, першим заступником селищного голови, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету.

16. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

17. Про надання згоди на прийняття майна до комунальної власності Попільнянської  селищної територіальної громади.

18. Про передачу матеріальних цінностей з балансу Попільнянської селищної ради.

19. Про надання дозволу на списання майна.

20. Про внесення змін до Програми  соціально-економічного розвитку  Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

21. Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій земельних ділянок.

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах оренди.

24. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

25.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою продажу права оренди на земельних торгах

26. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

27. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

28. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

29.Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

30. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

31. Про надання дозволу на купівлю-продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

32. Про поновлення договору оренди землі.

33. Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок.

34. Про внесення змін до рішень ради.

35. Про розгляд звернень.