Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції
Інформуємо суб’єктів господарювання щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництвата переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517), далі - Порядок.
Відповідно до Порядку бюджетні кошти спрямовуютьсяз метою державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.
Отримувачами бюджетних коштів є:
суб’єкти господарювання - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузях тваринництва:
стосовно яких не відкрито провадження у справі про банкрутство та/або яких не визнано банкрутами, та/або які не перебувають на стадії ліквідації;
які не мають на 1 число місяця, в якому приймається рішення про включення до реєстрів або відомостей про нарахування розміру часткового відшкодування або дотації, прострочену більш як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС.
На отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок суб’єкти господарювання подають документи згідно з пунктом 12 Порядку.
Дотація за утримання кіз та овець надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну за станом на 01 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 гривень за одну голову. ,
Для отримання дотації за утримання кіз та овець суб’єкти господарювання, які є власниками кіз та овець, подають до 01 липня поточного року такі документи:
заявку;
довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) за станом на 01 січня (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
копії реєстраційних свідоцтв овець/кіз, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин.
Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до структурного підрозділу та зареєстровані в системі документообігу.
Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.
На отримання спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів власного відтворення суб’єкти господарювання подають документи згідно з пунктом 13 Порядку.
Дотація за приріст корів надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо за станом на 01 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 01 січня поточного року, в розмірі 30 000 гривень заодну голову.
Для отримання дотації за приріст корів суб’єкти господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, подають до 1 вересня поточного року такі документи:
заявку;
довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) за станом на 01 січня;
копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг (місячна) за січень - червень поточного року;
виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який є юридичною особою і власником корів, за станом на 01 січня та 01 липня поточного року.
Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до структурного підрозділу та зареєстровані в системі документообігу.
Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.
Документи за вищевказанами напрямами подаються до Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації за адресою: місто Житомир, вулиця Мала Бердичівська, 25.