Відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції.
Дата: 05.07.2021 10:57
Кількість переглядів: 638
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/3812fd8fcc40f472b1d1ab55a0c49fc6.jpg)
Сьогодні у Попільнянському відділенні №2 Головного управління Національної поліції в Житомирській області проходили офіційні заходи з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції.
Попільнянський селищний голова Олег Можарівський привітав поліцейських офіцерів та працівників Національної поліції зі святом, вручив Грамоти Попільнянської селищної ради та грошові премії.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/968d43c00561d0463c47a9da83b61c7a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/d2727a184eb607a5bcf0882f1dea4350.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/bc11b8ca731808e60a1991511a0d38eb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/ba733f8f57b1bdb1295d1683a9d16735.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/a88918c9e557c4de97de50c5c16b3f39.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/da4776b7b86dd8cbc8925c0761b48afd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/2ea9af4d4e9368c6f56a04f35ee837de.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347226/3c31f919e8819daa57f7fc1978f72e1b.jpg)
« повернутися