Про скликання засідання виконавчого комітету

Дата: 15.07.2021 14:52

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 23.07.2021 р. о 10.00 годині в великій залі адмінприміщення.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1) Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Попільнянської селищної ради в новому складі.

2) Про утворення евакуаційної та евакоприймальної комісії Попільнянської селищної ради в новому складі.

3) Про створення робочої групи щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

4) Про доцільність призначення опікуном (конфіденційна інформація).

5) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.04.2021 № 32 «Про затвердження Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2021-2023 роки».

6) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Миролюбівської сільської ради від 23.06.2016 №33 «Про присвоєння  фактичної адреси об’єкту нерухомого майна нежитлової будівлі - пекарні».

7) Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

8) Про дострокове припинення діяльності Громадської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради.

9) Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету Попільнянської

селищної ради на ІIІ квартал 2021 року.

10) Про надання матеріальної допомоги.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                              О.О. Можарівський