Про скликання сьомої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 20.07.2021 09:40

Попільнянський селищний голова підписав розпорядження про скликання сьомої сесії Попільнянської селищної ради, яка відбудеться 4 серпня 2021 року о 10 годині у великій залі адмінприміщення.

На порядок денний сесії виносяться питання:

1) Про затвердженням Положення про громадські слухання в Попільнянській селищній територіальній громаді.

2) Про затвердження Положення про порядок подання та розгляд електронних петицій, адресованих Попільнянській селищній раді та її виконавчим органам.

3) Про затвердження  Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Попільнянській селищній територіальній громаді

4) Про затвердження Положення про місцеві ініціативи  в Попільнянській селищній територіальній громаді

5) Про затвердження Положення про консультації з громадськістю в Попільнянській селищній територіальній громаді

6) Про погодження штатного розпису КНП «Попільнянська лікарня»

7) Про план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2021 року.

8) Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 4 «Про постійні комісії Попільнянської селищної ради».

9) Про внесення змін до Положення про Грамоту Попільнянської селищної ради та Подяку Попільнянської селищної ради.

10) Про внесення змін до рішення ради від 12.03.2020 № 1027 «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у  комунальну власність Попільнянської селищної ради».

11) Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

12) Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

13) Про затвердження розпоряджень селищного голови.

14) Про затвердження результатів  електронного аукціону.

15) Про включення нерухомого майна до Переліку першого типу об’єктів оренди та оголошення аукціону.

16) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

17) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах оренди.

18) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

19) Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

20) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у постійне користування.

21) Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства договору оренди землі та водного об’єкта.

22) Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

23) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

24) Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

25) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок (часток (паїв) в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

26) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

27) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі в постійне користування.

28) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

29) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок (часток (паїв) з метою передачі у власність.

30) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

31) Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

32) Про внесення змін до рішень ради.

33) Про укладання договору оренди землі.