Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

Дата: 21.07.2021 15:47

Повідомляємо суб’єктів господарювання про дію Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517), далі – Порядок, за напрямком – спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення.

На виконання Порядку наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.06.2021 № 27 «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів», зареєстровані та затверджені в Міністерстві юстиції України від 18 червня 2021 року за № 822/36444 форми документів.

На отримання спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів власного відтворення суб’єкти господарювання подають документи згідно з пунктом 13 Порядку.

Дотація за приріст корів надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо за станом на 01 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 01 січня поточного року, в розмірі 30 000 гривень за одну голову.

Для отримання дотації за приріст корів суб’єкти господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, подають до 1 вересня поточного року такі документи:

•  заявку;
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) за станом на 01 січня;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг (місячна) за січень - червень поточного року;
  • виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який є юридичною особою і власником корів, за станом на 01 січня та 01 липня поточного року.

Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до структурного підрозділу та зареєстровані в системі документообігу.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Документи за вищевказанами напрямами подаються за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25 , кабінет 204