Відбулося засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 23.07.2021 15:49

23 липня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Олега Можарівського. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
         В рамках засідання ухвалено ряд рішень, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери. Затверджено план роботи виконкому на ІІІ квартал 2021 року, а також графіки прийому громадян керівництвом громади і старостами старостинських округів.

Рішенням виконкому достроково припинено діяльність Громадської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради в  зв`язку з невиконанням Громадською радою покладених на неї функцій.

На засіданні виконкому було затверджено план заходів з нагоди 30 річниці Незалежності України.

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому та підтримали відповідні рішення, стосувався надання матеріальної допомоги ряду мешканців громади.

Прийняті рішення, відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.