Про проведення громадських слухань щодо обговорення документації детального плану території

Дата: 02.08.2021 10:18

Детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Велика Польова, 4 смт Попільня Житомирської області (кадастровий номер 1824755100:01:005:0155) загальною площею 1,1000 га «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» (11.02) в зв’язку з будівництвом зерноскладу.

Замовник розроблення ДПТ – Відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради.

Інвестор розроблення документації – власник – ТОВ «АГРАРНО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ» в особі директора Зайця Сергія Анатолійовича.

Ознайомитись із матеріалами вищезазначеної документації можна у відділі капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради (каб.202).

Пропозиції приймаються з 30.07.2021 по 31.08.2021 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Житомирської області (каб.202).

Громадські слухання відбудуться  о 10 год  02.09.2021р. за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Житомирської області (III поверх, великий зал).