Мінцифра запустила платформу Дія.Цифрова громада

Дата: 04.08.2021 09:42

Мінцифра запустила платформу Дія.Цифрова громада в тестовому режимі. Це база знань для відповідальних за цифровізацію у всіх органах місцевої влади — CDTO. Це заступники з цифрової трансформації, які поступово з’являються в кожному місті та громаді. Платформа Дія.Цифрова громада систематизує матеріали для CDTO на місцях. Тут містяться рекомендації щодо впровадження цифрових інструментів, план цифрової трансформації, алгоритми та нормативно-правові документи, які можуть знадобитися CDTO в регіонах для ефективного впровадження цифровізації.

Мінцифра продовжить поповнювати її навчальними матеріалами та інструкціями для цифрових лідерів на місцях.

Незабаром представники громад зможуть зареєструватися на платформі та ділитися своїми успішними цифровими проєктами та практиками.