Про скликання засідання виконавчого комітету

Дата: 10.08.2021 10:19

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 13.08.2021 р. о 10.00 годині в великій залі адмінприміщення.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1) Про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна, в якому зареєстровані неповнолітні діти.

2) Про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна, в якому зареєстрована неповнолітня дитина.

3) Про доцільність влаштування  Шуміловської В.І. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

4) Про доцільність влаштування Дзюбенко А.М. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

5) Про доцільність влаштування  Колодяжного Д.В., Колодяжного А.В., Колодяжної А.В. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

6) Про доцільність влаштування Наумчука М.О. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

7) Про доцільність влаштування  Ткачука Д.С., Ткачук А.С. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

8) Про створення координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики  при виконавчому комітеті

Попільнянської  селищної ради.

9) Про подання клопотання щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

10) Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

11) Про видачу ордера.

12) Про відмову у взятті на квартирний облік.

13) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ради від 15.11.2019 №108 «Про створення архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради та затвердження Положення про неї».

14) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.07.2020 № 58 «Про надання дозволу (погодження) розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності».

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                              О.О. Можарівський