Про закiнчення тepмінy прийняття документiв вiд юридичних суб'єктiв господарювання на отримання дотації

Дата: 25.08.2021 13:37

Нагадуємо, що завершується термін прийняття документiв вiд юридичних суб'єктiв господарювання, якi є власниками корів та маютъ намiри отримати спецiальну бюджетну дотацiю за кожну наявну прирощену корову власного вiдтворення, на яку збiльшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порiвняно з наявним поголiв'ям корів станом на 1 сiчня поточного року в розмiрi 30000 гривень за одну голову.

Для отримання дотацiї, подаються документи передбаченi пунктом 1З Порядку використання коштiв, передбачених у державному бюджетi для державної пiдтримки розвитку тваринництва та сiльськогосподарської продукцii, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (зі змінами).

Документи приймаються до 1 вересня поточного року за адресою: місто Житомир, вул. Мала Бердичiвська, 25, кабінет l09.