Для школярів Попільнянської громади 1 вересня пролунав перший дзвінок

Дата: 02.09.2021 13:54

Свято 1 вересня - це один з найважливіших днів для учнів та їхніх вчителів, батьків. Воно назавжди залишається в пам`яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, хтось знайшов у школі справжніх друзів, а хтось випустив не одне покоління досвідчених молодих людей.

1 вересня - це всенародний День знань, адже тільки завдяки навчанню людина досягла сучасного розвитку.

Повна загальна середня освіта а Україні є обов`язковою, була і залишається наймасовішою за кількістю здобувачів складовою освіти. В Попільнянській громаді за парти з 1 вересня 2021 року сядуть 1904 учні.

Четвертий рік поспіль відбувається впровадження засад Нової української школи, що супроводжується налагодженням належного матеріально-технічного забезпечення. Цьогоріч у перші класи прийшло 167 школярів.

В Ходорківському ліцеї та Липківській гімназії, як і у всіх закладах загальної середньої освіти Попільнянської громади, відбулася святкова лінійка.

Дітей зустріли чисті, охайні, обладнані класи та доброзичливі педагогічні працівники. Батьки, діти та вчителі мають надію, що 2021-2022 навчальний рік пройде в очному форматі.