18 вересня 2021 року - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 03.09.2021 09:38

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» - це міжнародна соціально-екоФото без описулогічна акція прибирання зелених зон та благоустрою територій з роздільним збором відходів. Акція традиційно відбудеться в третю суботу вересня в 24 регіонах України та 180 країнах світу - 18 вересня 2021 року о 10:00, з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Організатор в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух «Lets do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України, Обласних державних адміністрацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

У межах акції буде реалізована кампанія «Побачив?Прибери!». Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов’язаних з відходами, відповідальним споживанням ресурсів, сортування.

Організатори закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів. Формати прибирань будуть різні:

• Колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції.

Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.

• Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

• Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток “EcoHike” та відмічайте забруднені й очищенні території.