ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Новоселицької гімназії Попільнянської селищної ради Житомирської області

Дата: 10.09.2021 10:02

Відділ освіти Попільнянської селищної ради відповідно до наказу від 08.09.2021 р. № 106 «Про проведення конкурсу на посаду директора Новоселицької гімназії Попільнянської селищної ради Житомирської області» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Новоселицької гімназії.

Місцезнаходження закладу загальної середньої освіти:

13537, с. Новоселиця, вул. Незалежності, 1.

Кваліфікаційні вимоги та умови оплати праці:

Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, стан  фізичного і психічного здоров′я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»

Для участі у конкурсі до відділу освіти Попільнянської селищної ради за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня, 13501 (каб.414) подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою)  до конкурсної комісії.

Строк подання документів – протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Уповноважена особа або секретар конкурсної комісії приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Приймання документів та надання додаткової інформації про конкурс здійснюється у приміщенні відділу освіти Попільнянської селищної ради протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення з 8.00 до 17.00 за адресою: Житомирська обл., смт Попільня, вул. Богдана Хмельницького, 7, кабінет 414, тел. 0972339686, електронна адреса: osvita.pop17@gmail.com

Дата та місце початку конкурсного відбору: не пізніше 5-ти  робочих днів після закінчення дати прийняття документів, відділ освіти Попільнянської селищної ради.