Керівникам підприємств, установ та організацій

Дата: 24.09.2021 09:31

Про навчання зі спеціальної підготовки

Відповідно до п. 14 Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» особи, що залучаються підприємствами, установами та організаціями (в тому числі на умовах договору) до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, зобов’язані пройти спеціальну підготовку на територіальних курсах, у навчально-методичних центрах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності відповідно до вимог типового положення про них.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області (далі - Центр) в межах своїх повноважень проводить спеціальну підготовку осіб, які залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

В жовтні заплановано проведення занять зі спеціальної підготовки з визначеною категорією осіб в онлайн режимі. Тривалість заняття 18 годин, вартість 232 гривні. Після закінчення навчання слухачам видається відповідний сертифікат. Для заключення договорів на надання послуг звертатись за тлф. (0412) 47-10-14.

Враховуючи зазначене вище, просимо провести роботу по визначенню посадових осіб, які мають пройти спеціальну підготовку (в тому числі на суб’єктах господарювання, що здійснюють свою діяльність на підвідомчій території) та до 27.09.2021 року надати інформацію Центру на електронну адресуnmc.zhytomyr@dsns.gov.ua, за формою, що додається.

Список

посадових осіб (міст, селищ та сіл та суб’єктів господарювання), які мають пройти спеціальну підготовку у жовтні 2021 року

Прізвище, ім’я та по батькові

Назва підприємства, установи, організації