Результати проведення місцевими органами з питань містобудування та архітектури обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю у 2021 році

Дата: 28.09.2021 16:19

Відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради, відповідно до Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537    (далі – Порядок), інформує про проведення моніторингу ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю на території Попільнянської селищної ради . Міністерством розвитку громад та територій України разом з громадськими організаціями визначено типи об’єктів, що підлягають моніторингу у 2021 році:

- закладів охорони здоров’я;

- закладів освіти;

- структурних підрозділів з питань соцзахисту населення;

- центрів зайнятості;

- установ пенсійного фонду;

- споруд цивільного захисту;

- судів;

- центрів надання адміністративних послуг;

- національних закладів/установ;

- залізничних вокзалів, аеропортів, автовокзалів.

Відповідно до пункту 5 Порядку, обстеження та оцінка ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю проводилось управителями об’єктів (власниками/балансоутримувачами, орендарями або іншими управителями об’єктів, що несуть відповідальність за їх експлуатацію) у період до 31 серпня поточного року.

Результати проведеного моніторингу можна переглянути за посиланням.