Повідомлення про початок процедури формування робочої групи для розроблення завдання комплексного плану просторового розвитку території Попільнянської селищної територіальної громади

Дата: 29.09.2021 11:58

З метою забезпечення сталого розвитку Попільнянської селищної територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Попільнянської селищна рада рішенням 8 сесії VIII скликання від 22.09.2021№312 розпочала процедуру розробки комплексного плану просторового розвитку території Попільнянської селищної територіальної громади. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті громади info@popilnyanska-gromada.gov.ua.

На вимогу Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Попільнянська селищна рада повідомляє про початок прийому заявок від активних мешканців громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Попільнянської селищної територіальної громади.

Заяви приймаються з 01 жовтня 2021 року по 18 жовтня 2021 року включно на ім’я селищного голови (Можарівський О.О.) в електронному вигляді на електронну адресу: popilnya-gkh@ukr.net

або у паперовому вигляді за адресою смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, каб. 202.

Зразок заяви можна завантажити тут