Про проведення громадських слухань щодо обговорення документації внесення змін до детального плану території

Дата: 01.10.2021 11:42

земельної ділянки загальною площею 0,0870 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Романа Щербатюка, 3 смт Попільня Попільнянського району Житомирської області

Замовник розроблення ДПТ – Відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради.

Інвестор розроблення документації – власник – Новіцький Олег Вікторович.

Ознайомитись із матеріалами вищезазначеної документації можна у відділі капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради (каб.202).

Пропозиції приймаються з 01.10.2021 по 01.11.2021 року за адресою:                      вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Житомирського району  Житомирської області (каб.202).

Громадські слухання відбудуться  о 10 год  03.11.2021р. за  адресою:  вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня  Житомирського району  Житомирської області (III поверх, великий зал).