Відбувся форум громад Житомирщини

Дата: 13.10.2021 11:26

12 жовтня 2021 року на базі ДП "Овруцьке лісове господарство" відбувся форум громад Житомирщини за участю Голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка. До форуму долучилися всі громади Житомирської області.

По закінченню доповідей, учасники форуму - очільники громад Житомирщини, мали можливість поставити питання безпосередньо Голові Житомирської ОДА.

Важливим етапом форуму стало підписання Меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною державною адміністрацією та Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

На завершення візиту до Овруччини спільно з усіма головами та представниками територіальних громад Житомирщини, на знак нашої міцної дружби створили Алею громад із 66 дерев, які представлятимуть кожну свою територіальну громаду в області. Цим кроком ми започаткували акцію «Єдність громад Житомирщини», яка відбулась в рамках глобального проєкту «Озеленення Планети».