Про скликання десятої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 25.10.2021 15:47

Відповідно  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 10,11,21,22 Регламенту роботи Попільнянської селищної ради VIІІ скликання, затвердженого рішенням  ради   від 22.12.2020 № 34:

1.  Скликати десяту сесію Попільнянської селищної ради VIІІ скликання 05 литсопада 2021 року о 10.00 годині у великій залі адмінприміщення.

2. На  розгляд Попільнянської селищної  ради внести питання:

1) Про затвердження Програми підтримки комунального підприємства «Ремонтно-експлуатаційних послуг» Попільнянської селищної ради на 2021 – 2023 роки.

2) Про затвердження символіки громади.

3) Про згоду на проведення невід’ємного поліпшення орендованого майна.

4) Про надання дозволу на безоплатну передачу майна.

5) Про внесення змін та доповнень до Переліків об’єктів комунальної власності.

6) Про хід виконання Програми підтримки комунального підприємства «Попільнянська аптека» Попільнянської селищної ради на 2021-2024 роки.

7) Про намір прийняття у комунальну власність Попільнянської селищної територіальної громади пам’ятника «Захисник».

8) Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

9) Про затвердження структури виконавчих органів Попільнянської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

10) Про закриття сміттєзвалища № 18.11 в с. Миролюбівка Попільнянської територіальної громади.

11) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

12) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах оренди.

13) Про затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв).

14) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (часток (паїв)) з метою передачі у власність.

15) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

16) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

17) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки (частки (паю)) в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

18) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

19) Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

20) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

21) Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

22) Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки.

23) Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки (частки (паю)) в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

24) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

25) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

26) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування( ліси).

27) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність у розмірі земельної частки (паю).

28) Про надання дозволу на купівлю-продаж земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

29) Про надання дозволу на купівлю-продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

30) Про затвердження переліку земельних ділянок, які пропонуються для продажу, продажу права оренди на земельних торгах на території Попільнянської селищної ради

31) Про внесення змін до рішень ради.

32) Про передачу земельних ділянок для заліснення.

33) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду з метою передачі у власність.

34) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у постійне користування.

3. У ході  підготовки до десятої сесії Попільнянської селищної  ради  восьмого скликання  провести   засідання постійних комісій згідно графіка (додається).

4. На  пленарне засідання  ради запросити депутатів Попільнянської селищної ради, Житомирської районної ради, Житомирської обласної ради, старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.

Селищний голова                                                             О.О. Можарівський