Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 12.11.2021 16:52

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 23.11.2021 р. о 10.00 годині в великій залі адмінприміщення.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1) Про покладання на старост повноважень на вчинення нотаріальних дій та повноважень з посвідчення доручень.

2) Про план роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради на  ІV квартал 2021 року.

3) Про роботу із зверненнями громадян в виконавчих органах ради в 2021 році.

4) Про затвердження Положення про Попільнянське територіальне формування цивільного захисту підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області.

5) Про затвердження керівного складу спеціалізованих служб цивільного захисту на території Попільнянської територіальної громади Житомирського району.

6) Про розробку та оприлюднення проекту регуляторного акту «Про обмеження споживання та заборону реалізації суб’єктами господарювання слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території Попільнянської селищної територіальної громади в нічний час», ату регуляторного впливу та експертного висновку щодо акту.

7) Про затвердження тарифів на комунальні послуги КП «Гарант».

8) Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

9) Про квартирний облік.

10) Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

3. З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, в зв’язку із продовженням дії карантину до 31 грудня 2021 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2» зі змінами, враховуючи протокол № 41 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021 року, протокол № 20 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021 року, протокол № 9 від 29.10.2021 року позачергового засідання Попільнянської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання виконавчого комітету провести з дотриманням карантинних вимог, виключно у складі членів виконавчого комітету та доповідачів, за відсутності запрошених, представників громадськості.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський