Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Попільнянської селищної ради»

Дата: 15.11.2021 09:45

На підставі рішення селищної ради від 05.11.2021 року  № 361 «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Попільнянської селищної ради» та відповідно до  ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на  посаду  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Попільнянської селищної ради».

Місце знаходження  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Попільнянської селищної ради:  13501,  Житомирська область, Житомирський район, смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 29.

Основними напрямками діяльності Центру є:

проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого центральним органом виконавчої влади, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015року № 526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17.00 годину з 12 листопада 2021 року по 26 листопада 2021 року.

Документи приймаються  за адресою:  13501,  Житомирська область, Житомирський район, смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 7, каб. №209. Електронна адреса:   info@popilnyanska-gromada.gov.ua

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

довідку про відсутність судимості;

перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Попільнянської селищної ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта за ступенем магістра або спеціаліста; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

неподання ними повного пакета документів;

наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Попільнянської селищної ради відбудеться у великому залі Попільнянської селищної ради 01.12.2021року р. о 10.00 год.

Перелік

запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України кандидатів на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг

Попільнянської селищної ради»

1. Які суб’єкти, що надають соціальні послуги, повинні відповідати критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги?

2. Що може спричинити складні життєві обставини?

3. Ким затверджується перелік соціальних послуг?

4. Чого повинні дотримуватись суб’єкти, що надають соціальні послуги, під час здійснення своєї діяльності?

5. Ким встановлюється порядок регулювання тарифів на соціальні послуги?

6. Що отримують фізичні особи, які надають соціальні послуги

7. Що відноситься до основних засад надання соціальних послуг?

8. Який комплекс заходів передбачається соціальними послугами?

9. Хто проводить підвищення кваліфікації соціальних працівників, інших фахівців?

10. Які шляхи визначення потреби у соціальних послугах, їх видах і обсягах?

11. Які основні умови для обмеження права на соціальні послуги або припинення їх надання?

12. Кого і у який спосіб інформують про обмеження або припинення надання соціальних послуг?

13. Хто має право на отримання соціальних послуг?

14. Які види соціальних послуг визначено Законом?

15. Які варіанти оплати соціальних послуг визначено Законом?

16. Що визначено як засіб регулювання діяльності у сфері надання соціальних послуг шляхом залучення на договірній основі суб’єктів господарювання для задоволення потреб у соціальних послугах?

17. Як визначено Законом мету соціальної послуги?

18. Яку відповідальність визначено Законом за порушення законодавства про соціальні послуги?

19. До кого може бути оскаржено рішення про відмову в наданні, зменшення обсягу або припинення надання соціальних послуг?

20. Які існують основні форми надання соціальних послуг?

21. Куди має звернутися особа з письмовою заявою для отримання соціальних послуг, що надаються державними та комунальними суб’єктами?

22. Державні та комунальні заклади і установи, що надають соціальні послуги

23. Фінансування соціальних послуг.

24. Фінансування територіальних програм розвитку соціальних послуг.

25. Кваліфікаційні вимоги до соціальних працівників, інших фахівців, які надають соціальні послуги, порядок їх атестації.