Про встановлення заборони на лов річкових раків

Дата: 15.11.2021 14:12

Управління Державного агентства меліорації та рибного Господарства у Житомирській області повідомляє, що Наказом від 03.11.2021 р. № 38-у про встановлення заборони на лов річкових раків (копія додається), з метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, сприятливих умов-для виношування ікри, збільшення їх запасів у водоймах у зоні контролю Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області, з 15 листопада 2021 року до 30 червня 2022 року включно встановлюється заборона на будь-який лов річкових раків.