Інформація по програмі «Власний дім»

Дата: 17.11.2021 09:31

Повідомляємо, що у КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» з 20.11.2021 року змінюється рахунок для отримання платежів від позичальників по Програмі «Власний дім».

Нові реквізити:

Найменування отримувача: КП ОБЛФОНД ПІЖБ НА СЕЛІ

Код отримувача: 31469583

Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA693052990000026007036403503

Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Також, повідомляємо, що Обласний фонд перейшов на новий мобільний номер, а саме 098 505 20 66(вайбер).

Довідка програма «Власний дім»

Програма «Власний дім» програма з пільгового кредитування житла для сільських мешканців.

Умови кредиту:

Пільговий кредит видається терміном на 20 років (на 30 р., для позичальників, які на момент подачі молодші 35 років), під 3% річних.

Розмір кредиту складає:

– до 400 тисяч гривень – для будівництва нового житлового будинку,

– до 300 тисяч гривень – для придбання житла,

– до 250 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового будинку, або добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва,

– до 100 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій.

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради, за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512.

Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06, 098-505-20-66(вайбер) або за електронною поштою: fondsel@ukr.net