Інформуємо суб’єктів господарювання Попільнянської громади щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Дата: 01.12.2021 16:24

Незадекларована праця не лише позбавляє працівника його законних прав на щорічну оплачувану відпустку, лікарняні, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності та майбутнє пенсійне забезпечення – також це є проблемою для роботодавця, адже за кожного виявленого неоформленого працівника роботодавцю загрожує штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, встановлених діючим законодавством України.

Попільнянська селищна рада закликає працівників та роботодавців нашої громади належним чином оформлювати трудові відносини та дотримуватися діючих норм законодавства України щодо праці та охорони праці.