Попільнянська селищна рада
Житомирська область, Житомирський район

Про скликання дванадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 03.12.2021 16:10
Кількість переглядів: 439

     Фото без опису   

Відповідно  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 10,11,21,22 Регламенту роботи Попільнянської селищної ради VIІІ скликання, затвердженого рішенням  ради   від 22.12.2020 № 34 (зі змінами):

 

 1. Скликати дванадцяту сесію Попільнянської селищної ради VIІІ скликання 17 грудня 2021 року о 10.00 годині у великій залі адмінприміщення.

 

2. На  розгляд Попільнянської селищної  ради внести питання:

 

 1.          Про комплексну Програму реалізації сімейної політики, забезпечення гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на 2022-2025 роки.

 

 1.          Про затвердження Програми розвитку туризму у Попільнянській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки.

 

 1.          Про затвердження Програми розвитку музейної справи в Попільнянській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки.

 

 1.          Про затвердження Програми відшкодування за перевезення окремих пільгових категорій громадян Попільнянської селищної територіальної громади на приміських та міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2022-2025 роки.

 

 1.          Про затвердження Програми проведення культурно-мистецьких заходів у Попільнянській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки.
 2.          Про затвердження Програми охорони навколишнього природного  середовища на території Попільнянської селищної ради на  2022-2025 роки.

 

 1.          Про затвердження Програми проведення інвентаризації земель комунальної власності та здійснення заходів із землеустрою на території Попільнянської селищної ради на  2022-2025 роки.

 

 1.          Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Попільнянської селищної територіальної громади.

 

 1.          Про функціонування системи відеоспостереження Попільнянської селищної ради.

 

 1. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти.

 

 1. Про затвердження розміру грошової вартості харчування в закладах дошкільної освіти.

 

 1. Про затвердження пільг та розміру грошової вартості харчування в  закладах загальної середньої освіти.

 

 1. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти, груп подовженого дня, класів із заочною формою навчання, закладів дошкільної освіти на 2021 – 2022 навчальний рік.

 

 1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2022 рік.

 

 1. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 23.11.2021 № 181 «Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік». 

 

 1. Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2021 рік.

 

 1. Про затвердження бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2022 рік.

 

 1. Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 25 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

 

 1. Про затвердження плану діяльності Попільнянської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.
 2. Про план роботи селищної ради на І півріччя 2022 року.

 

 1. Про  внесення змін до рішення ради від 02.07.2021 № 248 «Про розподіл обов’язків між селищним головою, секретарем ради, першим заступником селищного голови, заступником селищного голови з питань  діяльності виконавчих органів, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету».

 

 1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади (нова редакція).

 

 1. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Публічна бібліотека з відокремленими підрозділами - філіями» Попільнянської селищної ради в новій редакції.

 

 1. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Історико-краєзнавчий музей» Попільнянської селищної ради Житомирської області в новій редакції.

 

 1. Про затвердження Статуту комунальної установи «Центр культури і дозвілля Попільнянської селищної ради» в новій редакції.

 

 1. Про затвердження Статуту навчального закладу «Попільнянська мистецька школа ім. Касяна Євченка» Попільнянської селищної ради в новій редакції.

 

 1. Про завтердження Статуту дитячо-юнацької спортивної школи Попільнянської селищної ради Житомирської області в новій редакції.

 

 1. Про надання дозволу на списання майна.

 

 1. Про приватизацію комунального житлового фонду.

 

 1. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської селищної ради на 2022 рік.

 

 1. Про призначення директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Попільнянської селищної ради».

 

 1. Про надання дозволу на безоплатну передачу майна.

 

 1. Про передачу майна з балансу Попільнянської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення ради від 22.09.2021 № 312 «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Попільнянської селищної територіальної громади».

 

 1. Про втрату чинності рішення ради від 12.03.2020 № 1021 «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Попільнянської селищної об’єднаної територіальної громади».

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.

 

 1. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

 

 1. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки (частки (паю)) в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

 

 1. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.  

 

 1. Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки (частки (паю)) в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі у власність у розмірі земельної частки (паю).

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування.

 

 1. Про внесення змін до рішень ради.

 

 1. Про передачу земельних ділянок для заліснення.

 

 1. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельних ділянок.

 

 1. Про припинення договору оренди землі.

 

 1. Про розгляд звернення старости  Парипського старостинського округу Попільнянської територіальної громади. 

 

 1. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення

 

 1. Про звернення депутатів селищної ради до Президента України щодо вжиття заходів по відміні постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 № 1147.

 

         3. У ході  підготовки до дванадцятої сесії Попільнянської селищної  ради  восьмого скликання  провести   засідання постійних комісій згідно графіка (додається).

 

         4. На  пленарне засідання  ради запросити депутатів Попільнянської селищної ради, Житомирської районної ради, Житомирської обласної ради, старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.

 

Селищний голова                                                             О.О. Можарівський

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь