6 грудня - День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 08:20

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани

Збройних сил України!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних сил України!

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронить честь і свободу рідної землі, зміцнює обороноздатність країни.

День Збройних сил України - це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Для більшості з вас служба в лавах Української армії - це не тільки професія, а й справа всього життя. Тож зичу вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Нехай любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Попільнянський селищний голова                    Олег Можарівський