Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 08.12.2021 09:16

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 10.12.2021 р. о 10.00 годині в великій залі адмінприміщення.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 11.12.2020 № 81 «Про затвердження Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання».

2) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 23.07.2021 № 109 «Про встановлення графіка особистого прийому громадян старостами старостинських округів Попільнянської селищної територіальної громади».

3) Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про бюджет Попільнянської селищної територіальної громади на 2022 рік».

4) Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Попільнянської територіальної громади на 2022 рік.

5) Про затвердження тарифу та планової рентабельності комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг.

6) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 22.10.2021 № 158 «Про затвердження персонального складу робочої групи для формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Попільнянської селищної територіальної громади».

7) Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Парипського старостинського округу.

8) Про надання відділенню АТ «Житомиргаз» дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

9) Про надання матеріальної допомоги.

10) Про схвалення Програми охорони навколишнього природного середовища на території Попільнянської територіальної громади на 2022-2025 роки.

11) Про схвалення Програми проведення інвентаризації земель комунальної власності та здійснення заходів із землеустрою на території Попільнянської територіальної громади на 2022-2025 роки.

12) Про схвалення Програми проведення культурно-мистецьких заходів у Попільнянській селищній  територіальній громаді на 2022-2025 роки.

13) Про схвалення Програми розвитку музейної справи в  Попільнянській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки.

14) Про схвалення Програми розвитку туризму у Попільнянській селищній територіальній громаді  на 2022-2025 роки.

15) Про схвалення Програми відшкодування за перевезення окремих пільгових категорій громадян Попільнянської селищної територіальної громади

на приміських та міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2022-2025 роки.

16) Про надання Всеукраїнському союзу єврейських громадських організацій «Обєднана єврейська община України» дозволу на встановлення  пам’ятних знаків.

3. З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, в зв’язку із продовженням дії карантину до 31 грудня 2021 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2» зі змінами, дотримання карантинних вимог та нових правил карантину, введених в дію з 6 грудня 2021 року постановою Кабінету Міністрів України від 24.11.2021 р. № 1240 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677», засідання виконавчого комітету провести у складі членів виконавчого комітету та доповідачів, за відсутності запрошених, представників громадськості.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський