Відбулося засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 10.12.2021 14:14

10 грудня 2021 року під головуванням Попільнянського селищного голови Можарівського О.О. відбулося засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради.

В ході засідання члени виконкому обговорили та погодили проект рішення селищної ради « Про бюджет Попільнянської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Крім того було схвалено ряд програм, таких як:

• Програма соціально-економічного розвитку Попільнянської громади на 2022 рік;
  • Програма охорони навколишнього природного середовища на території Попільнянської територіальної громади на 2022-2025 роки;
  • Програма розвитку музейної справи на 2022-2025 роки;
  • Програма розвитку туризму на 2022-2025 роки;
  • Програма відшкодування за перевезення окремих пільгових категорій громадян Попільнянської селищної територіальної громади на приміських та міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2022-2025 роки.
  • Програма проведення культурно-мистецьких заходів у Попільнянській селищній  територіальній громаді на 2022-2025 роки;
  • Програма проведення інвентаризації земель комунальної власності та здійснення заходів із землеустрою на території Попільнянської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Також були внесені зміни до Регламенту виконкому, в зв`язку з набуттям ним статусу юридичної особи.

Серед питань, які розглянув виконком, були питання наданння матеріальної допомоги мешканцям громади,  а також питання захисту матеріальних прав неповнолітніх.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.