Відбулося засідання 12 сесії VIII скликання Попільнянської селищної ради

Дата: 20.12.2021 16:08

17 грудня 2021 року відбулася 12 сесія Попільнянської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Олега Можарівського.

На початку засідання депутат Юрій Мітніцький запропонував внести до порядку денного питання «Про скасування рішення виконавчого комітету Попільнянської селищної ради №176 від 23.11.2021 року «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, які надає комунальне підприємство «Гарант» територіальної громади смт. Попільня». Депутати підтримали пропозицію і в результаті навколо цього питання виникла жвава дискусія, до якої долучилися і представники громадськості присутні на засіданні.

Попільнянський селищний голова зауважив, що рішення виконавчого комітету про зміну тарифів вже вступило в законну силу, а тому запропонував винести на засідання бюджетної комісії питання щодо можливості часткової компенсації зростання комунальних тарифів для соціально незахищених верств населення, з відповідним внесенням змін до бюджету Попільнянської селищної ради на 2022 рік. Але за результатами голосування проєкт рішення не знайшов підтримки у депутатів.

Всього ж на засіданні сесії було розглянуто 64 питання порядку денного і ухвалено відповідні рішення.

Рішенням сесії затверджено бюджет Попільнянської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Ухвалено ряд рішень із земельних питань та інших життєво важливих сфер діяльності громади.

Серед іншого було розглянуто і ухвалено ряд програм:

1. Комплексну Програму реалізації сімейної політики, забезпечення гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на 2022-2025 роки;
  2. Програму розвитку туризму у Попільнянській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки;
  3. Програму розвитку музейної справи в Попільнянській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки;
  4. Програму відшкодування за перевезення окремих пільгових категорій громадян Попільнянської селищної територіальної громади на приміських та міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2022-2025 роки;
  5. Програму проведення культурно-мистецьких заходів у Попільнянській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки;
  6. Програму фінансової підтримки КНП «Попільнянський центр ПМСД» Попільнянської селищної ради на 2022-2025 роки;
  7. Програму відшкодування за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території Попільнянської селищної територіальної громади, на приміських маршрутах загального користування залізничним транспортом на 2022-2025 роки;
  8. Програму охорони навколишнього природного  середовища на території Попільнянської селищної ради на  2022-2025 роки;
  9. Програму проведення інвентаризації земель комунальної власності та здійснення заходів із землеустрою на території Попільнянської селищної ради на  2022-2025 роки;
  10. Програму соціально-економічного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Ухвалені на сесії рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Попільнянської селищної ради у визначений законом термін.