Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 14.01.2022 14:18

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 26.01.2022 р. о 10.00 годині в великій залі адмінприміщення.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1) Про визначення видів  громадських робіт для осіб, засуджених до громадських робіт,  у 2022 році.

2) Про визначення об’єктів, на яких засуджені до громадських робіт мають відбувати покарання у 2022 році.

3) Про визначення видів  суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт у 2022 році.

4) Про визначення об’єктів відпрацювання для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських  робіт, у 2022 році.

5) Про стан впровадження та використання в Попільнянській територіальній громаді в 2021 році програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

6) Про план роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради на І квартал 2022 року.

7) Про надання  Кохановській О.О. дозволу на відчуження земельної ділянки, яка належить неповнолітній.

8) Про надання  малолітній Кондратюк  С.П. статусу дитини-сироти.

9) Про надання  малолітньому Кондратюку  Ю.П. статусу дитини-сироти.

10) Про призначення опікуна над малолітньою дитиною-сиротою Кондратюк С.П.

11) Про призначення опікуна над малолітньою дитиною-сиротою Кондратюк Ю.П.

12) Про доцільність влаштування малолітньої Олефіренко А.В. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

13) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Крамського Р.Л.

14) Про надання дозволу Кравчук В.В. на укладання  та підписання договору дарування нерухомого майна, в якому зареєстровані малолітні діти

15) Про надання дозволу Кравчуку В.В. на укладання  та підписання договору дарування земельних ділянок.

16) Про надання  малолітньому Петюху М.О. статусу дитини, позбавленої

батьківського піклування.

17) Про надання  малолітній Петюх Ю.О. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

18) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.08.2021  №117 «Про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна, в якому зареєстровані неповнолітні діти».

19) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ради від 15.11.2019 №108 «Про створення архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради та затвердження Положення про неї».

20) Про погодження ФОП Глушко О. П. місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

21) Про встановлення ТОВ «ТЕПЛОДАР-2014» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії.

22) Про надання посадовим особам повноважень із складання протоколів про адміністративні правопорушення.

23) Про комісію з надання одноразової матеріальної допомоги.

24) Про основні завдання цивільного захисту Попільнянської селищної ради на 2022 рік.

25) Про затвердження Плану мобілізаційної підготовки та оборонних заходів Попільнянської  селищної ради на 2022 рік.

26) Про затвердження заходів щодо взаємодії  представників органів влади, Національної гвардії по припиненню масових заворушень на території Попільнянської територіальної громади.

27) Про затвердження Плану заходів щодо реалізації в Попільнянській селищній територіальній громаді Концепції створення та розвитку системи раннього втручання на період до 2026 року.

28) Про вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

29) Про роботу комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.

3. З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, в зв’язку із продовженням дії карантину до 31 грудня 2021 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2» зі змінами, враховуючи протокол № 49 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.12.2021 року, засідання виконавчого комітету провести з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, виключно у складі членів виконавчого комітету та доповідачів, за відсутності запрошених, представників громадськості.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський