Оголошується конкурс

Дата: 21.01.2022 10:18

Оголошується конкурс по визначенню на конкурсних засадах уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Установи, що претендують на здійснення пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у 10-денний термін з моменту публікації оголошення подають конкурсній комісії такі документи:

1. заяву на участь у конкурсі, засвідчену печаткою суб’єкта господарювання (при наявності);
  2. копію статуту, засвідчену підписом керівника, що скріплена печаткою (за наявності);
  3. копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;
  4. копію відповідної ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;
  5. копію ліцензії на придбання, зберігання, перевезення, реалізацію(відпуск) наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;
  6. довідку про банківські реквізити;
  7. відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;
  8. відомості про кваліфікацію персоналу;
  9. відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
  10. відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою:

смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7 каб. 411 до 04 лютого 2022 року (включно). Довідки за телефоном 5-12-09.

Конкурс відбудеться 09.02.2022 року, о 10 год.00 хв., смт Попільня, вул.Б. Хмельницького, 7, третій поверх (велика зала).