Засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 27.01.2022 10:51

26 січня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Попільнянського селищного голови Олега Можарівського.

На порядок денний  засідання виконавчого комітету було внесено 32 питання.

Членами виконкому одноголосно підтримано проекти рішення щодо затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на І квартал 2022 року, визначення переліків об’єктів та видів громадських робіт, які будуть виконувати порушники та засуджені до громадських робіт, на 2022 рік, встановлення ТОВ «ТЕПЛОДАР-2014» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, стану впровадження та використання в Попільнянській територіальній громаді в 2021 році програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Затверджено план мобілізаційної підготовки та оборонних заходів та основні завдання цивільного захисту Попільнянської селищної ради на 2022 рік, а також прийнято низку рішень з питань опіки та піклування.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)