До уваги мешканців громади!

Дата: 25.02.2022 21:44

Повідомляємо, що в разі будь-якої загрози, пов`язаної з артилерійськими обстрілами чи авіаударами, а також іншими можливими надзвичайними ситуаціями, населення буде інформуватися з автомобілів спеціалізованих служб за допомогою гучномовців. В разі отримання сигналу про авіаудари чи артилерійські обстріли, необхідно негайно в будинку вимкнути газ, світло, воду, взяти документи, речі першої необхідності та переміститися до бомбосховища.

Бомбосховище - захисна споруда, служить для захисту людей від авіабомб і артилерійських снарядів. Для тимчасового укриття в якості бомбосховищ служать цокольні поверхи будівель, підвали і льохи. Укриття, яке може бути використане, завчасно повинно бути обладнане інформаційною табличкою про наявність людей і номером телефону для зв`язку.