Про запровадження особливого Режиму роботи органів влади в умовах воєнного стану

Дата: 26.02.2022 11:19

селищного голови

від 25.02.2022

Про запровадження особливого

режиму роботи органів влади

в умовах воєнного стану

Відповідно до розпорядження Попільнянського  селищного голови від 25.02.2022 року № 13, змінити діяльність виконавчого комітету Попільнянської селищної ради в умовах воєнного стану на території Попільнянської  селищної територіальної громади.

Зокрема:

1. Перевести діяльність Попільнянської селищної ради, її виконавчих органів на роботу в умовах воєнного стану, зі зміною Правил внутрішнього трудового розпорядку та графіку роботи за окремими розпорядженнями.

2. Встановити пропускний режим у адміністративні приміщення Попільнянської селищної ради.

3. Встановити режим «без вуличного освітлення» у населених пунктах громади у темний час доби.

4. Заборонити суб’єктам господарювання, іншим особам вмикати будь-які зовнішні освітлювальні прилади (ліхтарі, вивіски, сіті-лайти тощо) у темний час доби. Дозволити уповноваженим особам здійснювати примусове вимкнення вказаних світлових приладів. Рекомендувати мешканцям квартир та будинків максимально обмежити освітлюваність помешкань (вживати заходи до затінення вікон щільними гардинами, папером тощо) у темний час доби.

5. Зупинити навчальний процес у освітніх закладах Попільнянської селищної громади до видання окремого розпорядження про відновлення навчання.

6. З метою забезпечення дотримання вимог комендантського часу для працівників та відвідувачів, встановити графік роботи закладів торгівлі (крім аптек та АЗС), закладів харчування (у тому числі – кафе, ресторанів, барів) усіх форм власності - не пізніше 21.00 год.

7. Заборонити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) на території Попільнянської територіальної громади.

8. Обмежити рух транспортних засобів територією громади, встановити здійснення їх огляду працівниками Національної поліції України, громадських формувань, зареєстрованих на території Попільнянської селищної територіальної громади.

9. Повноваження зі здійснення контролю та вжиття заходів реагування за виконанням даного розпорядження покладаю на органи Національної поліції України, першого заступника селищного голови Пінцова О.М. та  старост старостинських округів.

10. Загальний контроль за виконанням залишаю за собою.

Попільнянський

Селищний голова     (підпис існує)               О.О.Можарівський