Щодо заборони відвідування лісів

Дата: 29.06.2022 09:36

На період дії воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів у Житомирській області з метою збору ягід, грибів, лікарських рослин, відпочинку, а також в’їзд до них транспортних засобів та іншої техніки. Заборона встановлена рішенням ради оборони Житомирської області від 20.06.2022 року.

Винятком є транспорт і техніка, які використовуються Збройними Силами України, Державною прикордонною службою України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національною гвардією України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Міністерством внутрішніх справ України, Управлінням державної охорони України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, постійними лісокористувачами.

Відповідна заборона запроваджена, зокрема, для запобігання реальній загрозі виникнення в лісах пожеж і мінімізації їхніх наслідків.

Також хочемо нагадати, що в країні суворо заборонено палити сухостій. За порушення цієї заборони передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу!

Просимо неухильно дотримуватися встановлених обмежень та заборон!