Про участь у програмі UPSHIFT

Дата: 05.07.2022 09:55

11.06.2022 між Житомирською обласною державною адміністрацією та Дитячим Фондом ООН ІОНІСЕФ підписано меморандум про співпрацю. В Житомирській області впродовж 9 місяців 2022-2023 років буде впроваджуватись програма UPSHIFT.

UPSHIFT - це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах по всьому світу. Вона дає можливість підліткам, молоді пропонувати, втілювати власні ідеї для вирішення актуальних проблем і надасть інструменти та ресурси, щоб задовольняти потреби на рівні своєї школи, громади, міста тощо. Програма побудована на основі підходу Human Centerel Design (дизайн, орієнтований на людину) і поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництва та фінансової підтримки молодіжних ініціатив.

З метою реалізації інноваційної програми для молоді в Житомирській області розпочато реалізацію проекту та відкрито набір менторів для роботи з молоддю в режимі офлайн.

Запрошуються у відборі менторів вмотивовані, готові працювати з підлітками та молоддю 14-21 років на засадах партнерства, заповнивши форму для реєстрації за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFTMentors.

Дедлайн реєстрації продовжено до 15 липня 2022 року.

Контактна особа: Гуменна Людмила Миколаївна - начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, тел. 067 594 23 65.