Паспортні послуги тепер можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг Попільнянської селищної ради

Дата: 26.07.2022 16:29

Сьогодні в Центрі надання адміністративних послуг Попільнянської селищної ради стартували паспортні послуги.

Громадяни матимуть можливість отримати :

• паспорт громадянина України у формі ID картки вперше при досягненні 14-річного віку та у зв’язку із закінченням терміну дії;
  • паспорт громадянина України у формі ІD картки (у разі обміну паспорта у звязку із зміною прізвища, імені);
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • одночасно оформити паспорт громадянина України (ІD картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Наша адреса: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт. Попільня, Житомирський район, Житомирська область.

До речі, деякі відвідувачі ЦНАПу вже скористалися послугами і замовили необхідні їм паспортні документи. Серед них - Куций Андрій вперше скористався можливістю одночасного оформлення паспорта громадянина України у формі ID картки при досягненні 14-річного віку та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.