Оголошено конкурс на здобуття премії імені В.Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Дата: 27.07.2022 14:15

Держкомтелерадіо розпочинає прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Щороку премія імені В'ячеслава Чорновола присуджується авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики.

Роботи мають сприяти утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності та  опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Документи подаються до 10 серпня 2022 року.

Із положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).